Macbook Servisi

Macbook Tamiri

Yapacaklarını bilmiyorum değersiz görüyorsunuz üretilen metinleri çok önemli görüyorum binlerce şeyde anlaşmışız krizi liderin iki günlük bir diplomasıyla çözüp saadet parasının önüne çıkıp adayı açıklamaları çözme kabiliyeti mesela var sizce bugünkü iktidar siyasetinin böyle bir. Çözüm kapasitesi diyorum çözmüş olmanız millet Macbook Servisi ittifakı açısından büyük bir başarıdır saadet partisi önünde kalabalıklar bence türkiye’de tarihe geçecek fotoğraflar yani saadet partisi gibi merhum erbakan’ın partisinin önünde chp..

Apple tamiri

Genel başkanının açıklama yapması atatürk posterlerinin açılması her partiden kalabalığımız bunlar çünkü sahipliği yaptılar ama ben şunu söylemek istiyorum bütün artılara rağmen cuma gününden itibaren günlük yaşanan kriz altılı masaya millet ittifakına verecek seçmenin bir. Kısmında tereddütlere yol açtı bunu nasıl Macbook Servisi tamir edersiniz edebilir misiniz bilmiyorum hep sorduğumuz bir geçiyor diyoruz rüzgar tarafı esiyor şimdi tablo netleştikten sonra senin kılıçdaroğlu açıklandı belediye başkanları cumhurbaşkanı yardımcıları tablo net sence. Nasıl görüyor seçmen eğilimler tarafa şimdi ayırmak lazım benim gördüğüm kadarıyla medyada söylem üstünlüğü kesinlikle muhalefet cephesinde.

Apple tamiri

Konu belirlemede tartıştırmada kesinlikle bir kere çok fazla malzeme olduğu için bizler burada aylardır millet ittifakının detaylarını adımlarını vesaire konuşuyoruz ama halka mesaj geçirme konusunda diyorsunuz siz çıkararak oldu ama diyor bak onu söyledi kriz. Krizi böyle yaramadığını güçlendirir demiş sayın Macbook Servisi ahmet davutoğlu yani krizde safları sıklaşırlemesini anlatacağım felaketinden sonra serkan bey’e katılıyor ilk bir hafta özellikle çok büyük bir tepki vardı 3-4 gün hiç kimsenin gelmemesi enkazlardan. Insanlar kurtarılamaması yokluk vesaire ama ben kanaatte değilim şöyle elbette tepki var eleştiri var ama bir yerden.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir